KONST / Litografier / Färglitografi 13857141
nr 1385 7141
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, "Lådor vid havet". Signerad, numrerad 16/40. Motivet: 31x41, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:48:04
150 kr
200 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth